fbpx

2018’de dünyanın dört bir yanındaki ülkelerin farklı çay kültürlerini ve lezzetli çay yapraklarını daha ulaşılabilir bir konuma getirmek hayaliyle yola çıktık ve Bana Bi Çay’ı kurarak yeni aromaları keşfetmek için yolculuğa başladık. İyi harmanlanmış kaliteli bir çayın hepimize iyi geldiğini ve bu çayı bulmanın da bir o kadar zor olduğunu biliyorduk.
Biz de bu eşsiz aroma dünyasını sizlerle tanıştırmak için işe koyulduk!
Uzmanlarımızın, seçkin çay yapraklarından ve infüzyon çeşitlerinden ürettiği zengin aromalı karışımlarla hem sağlıklı hem de keyif verici bir ürün çeşitliliği oluşturmaya, bu çeşitliliği yeni tatlarla desteklemeye devam ediyor. Çaylarımıza katkı maddesi eklemeden hijyen unsurunu en ön planda tutacak şekilde el emeği ile hazırlıyoruz. Çayın filizlenmesinden üretimine, paketlenmesinden ulaşımına kadar geçen süreçlerde, tüm detaylara büyük bir titizlikle odaklanıyoruz.
Avrupa Standartlarına uygun üretilen çaylarımızda, gıda güvenliği ve hijyen kalitesini üst düzey seviyede tutuyoruz. Sizlere en taze ve lezzetli çayları sunmak için düzenli olarak kapsamlı ürün testleri yapıyoruz.