fbpx

Bana Bi Çay, dünyanın dört bir yanından toplanan taze çaylara ve farklı aromalara tek tıkla ulaşabileceğiniz online alışveriş sitesidir. En lezzetli çay karışımlarını güvenilir bir şekilde kapınıza kadar teslim eden Bana Bi Çay ekibi, sadece müşterilerinin mutluluğu için çalışır. 

Bana Bi Çay, klasik çay kültürümüzün yanı sıra dünya aromalarını ve farklı tatları kolayca keşfetmenizi sağlar. Geniş ürün seçeneği ve abonelik paketleriyle sizi eşsiz bir yolculuğa çıkarır. Kaliteli ve güvenilir alışveriş politikasıyla üretimden teslime ve satış sonrası desteğiyle her zaman müşterilerinin yanındadır.

Bana Bi Çay, Türkiye içerisindeki tüm şehirlere hizmet verir. Ürünlerimiz 1-3 iş gününde adresinize teslim edilir.

Almak istediğiniz ürünlerin gramajını ve adedini seçerek “sepete ekle” butonuna basınız. Seçtiğiniz ürünlere sağ köşedeki sepet simgesine tıklayarak ödeme sayfasına gidiniz. Fatura, teslimat adresi, ödeme şekli ve benzeri bilgileri doldurarak alışverişinizi tamamlayınız. Sipariş onayınızı belirten e-posta ve SMS bildirimi ile Bana Bi Çay ekibi ürünlerinizi hazırlamaya başlar ve 1-3 iş günü içinde teslim eder.

Online olarak yapılan alış-verişlerde, tüm kredi kartları, banka kartları ve ön ödemeli kartlar geçerledir.

50 TL, 100 TL ve 200 TL olmak üzere 3 farklı hediye kartımız bulunmaktadır. Kartları fiziki olarak tarafınıza ulaştırabilir ya da dijital ortamda e-posta ile kullanım yapılmasını sağlayabiliriz. Siz de dilerseniz sevdiklerinize bu kartlarla mutlu edebilirsiniz.